LG HI-MACS

Inside

Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside Inside

Cenimy architektów, odnoszących sukces.

W rękach wielkich architektów z LG HI-MACS® powstają wspaniałe pomieszczenia, budowle i instalacje. Materiał o nieograniczonych możliwościach inspiruje kreatywność zarówno doświadczonych mistrzów jak i młodych, świeżo upieczonych designerów. Zaha Hadid, Ron Arad, Marc Newson oraz wielu innych architektów ukończyło już przy użyciu LG HI-MACS® zapierające dech w piersiach przestrzenie architektoniczne.

I wspieramy młode talenty.

Zapierające dech w piersiach budowle dnia jutrzejszego powstają w głowach utalentowanych architektów, rozpoczynających dziś swoją karierę. Wspomagamy i wspieramy ich. I dajemy im możliwość wystawiania na międzynarodowych konkursach designu niezwykłych projektów, wykonanych przy użyciu naszego tworzywa. Gwiazdy dnia jutrzejszego siedzą dziś jeszcze w szkołach designu i architektury. Świadomie wspieramy ich już dziś, ponieważ
w nich wierzymy, wierzymy w „New Generation”.

Kolory określają trendy. TTrendy określają kolory.

Pobudzaj do życia przestrzenie architektoniczne i twórz atmosferę zgodnie z życzeniem poprzez odpowiedni dobór kolorów, realizuj trendy, nie cofaj się przed nowymi wyzwaniami. To wszystko możliwe jest dzięki szerokiej palecie kolorów LG HI-MACS®.

Marka LG HI-MACS® reprezentuje niemalże nieograniczoną paletę kolorów. A każdego roku
dochodzą dalsze niuanse. Aktualny trend: ciepłe odcienie brązowo-beżowe. Lub miejskie
kompozycje szaro-krystaliczne.

Obrabiaj materiał w dowolny sposób, twórz struktury i wzory, a przez zastosowanie spektakularnych efektów
świetlnych wykreuj kompletnie nowe poczucie przestrzeni. Wkrocz w nowy świat, stosując LG HI-MACS®.

Właściwości translucentne LG HI-MACS® pozwalają podkreślić atmosferę przestrzeni i postawić wizualne akcenty. Materiał ten stale pokazuje nowe oblicza, sprawia wrażenie stabilnego i równocześnie lekkiego, działa na zmysły i jest tajemniczy jak obraz malarza. Już wiele renomowanych hoteli i restauracji skorzystało z wizjonerskich
możliwości wzorniczych LG HI-MACS®. I to z błyskotliwym sukcesem.

Ktoś, kto myśli niestandardowo, lubi tworzyć niestandardowe projekty.

Sam decyduj, jaki kształt ma przybrać obrabiany materiał i jaki kierunek ma obrać. LG HI-MACS® nadaje się do obróbki termoplastycznej, dopasowując się do Twych myśli i projektów, a nie odwrotnie.

Istnieje nieskończona ilość możliwości. Istotne jest tylko ich wykorzystanie.

LG HI-MACS® można obrabiać zupełnie jak drewno. I tak „Natural Acrylic Stone" wchodzi w świat stolarski. Obojętnie jaka jest Twoja decyzja, LG HI-MACS® to Twój idealny partner na drodze realizacji innowacyjnych pomysłów. Materiał można ciąć, frezować, nawiercać i heblować, wyginać, tworząc z niego wielowymiarowe
kształty, a także eksperymentować z jego właściwościami translucentnymi.

Nowe drogi prowadzą niemalże do każdego miejsca.

LG HI-MACS® jest wszechstronnie utalentowany. W niektórych dziedzinach odnosi szczególne sukcesy.
Jutrzejszy dzień zależy od Ciebie. Wkrocz śmiało na nowe drogi. Zastosuj LG HI-MACS® w zupełnie nowych
warunkach. Ktoś musi być pierwszy. My jesteśmy gotowi.

Kuchnia:
Dziedzina spożywcza to żaden problem dla LG HI-MACS®. Poza tym gładka, nieporowata i niezabrudzająca się powierzchnia daje się łatwo pielęgnować.

Łazienka:
LG HI-MACS® dzięki swojemu wyjątkowemu wyglądowi oraz dzięki temu, że jest przyjemny w dotyku, nadaje się szczególnie do zastosowania w łazience.

Bary i restauracje:
LG HI-MACS® stanowi nieodzowny element przyszłościowych wnętrz. Wielu właścicieli uznanych barów i restauracji zaufało już LG HI-MACS®.

Hotele:
LG HI-MACS® przekonuje nie tylko klasą i elegancją, lecz również stosunkiem ceny do jakości. A szczególnie w hotelach ekstrawaganckich materiał jest często równocześnie najtańszy.

Szpitale i laboratoria:
Możliwość bezspoinowego łączenia elementów powierzchni, niewrażliwość na brud, bakterie i wiele czynników chemicznych czynią z LG HI-MACS® idealny materiał do zastosowania w szpitalu i laboratorium.

Lotniska i jachty:
Zarówno w branży lotniczej jak i w okrętnictwie materiały poddane są wysokim obciążeniom. Elementy wykonane z LG HI-MACS® nawet po wielu latach użytkowania wyglądają ładnie i reprezentacyjnie.

Sklepy i targi:
W sklepach, restauracjach, aptekach, czy na targach ważna jest zarówno solidność materiału, jak i funkcjonalność oraz wygląd. Świetnie, że LG HI-MACS® spełnia wszystkie te kryteria.


Outside

Outside Outside

Odkrywaj nowe wymiary.

Projektuj powierzchnie bez granic, stosując LG HI-MACS®. Bezspoinowe łączenie materiału pozwala tworzyć ogromne powierzchnie pozbawione krawędzi. Akurat na realizację brawurowych pomysłów, wielkich planów i bezgranicznej kreatywności.

LG HI-MACS® pozwala urzeczywistnić każde, najbardziej nawet ekstrawaganckie życzenie klienta. A tym samym
stworzyć rewolucyjny wprost potencjał. I tak dzieje się w przypadku projektu „Leonardo Glass Cube“, który stanowił
rozpoczęcie nowej ery: LG HI-MACS® to pierwsze na całym świecie tworzywo mineralne, które udało się z sukcesem zastosować na zewnątrz budynku. Materiał został zaprojektowany w ten sposób, że warunki pogodowe nie wpływają w najmniejszym stopniu na jego jakość. I to niezależnie od tego, czy dotyczy to zintegrowanych koncepcji architektonicznych, czy też kompleksowego designu wnętrz. Eksperymentuj z LG HI-MACS®, materiał ten podąży za Tobą.

 


Kontakt

e-mail pzawada@jardwaw.pl

kom. +48 601-065-567tel.
Warszawa
• (22) 669 19 71
• (22) 669 21 95
• (22) 659 91 74
Szczecin
• (91) 881 22 48
Współpraca
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.
Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie. X zamknij