Meble pracownicze Warszawa

BRAND

BRAND BRAND BRAND BRAND BRAND BRAND BRAND BRAND BRAND BRAND BRAND BRAND BRAND BRAND BRAND

BRAND to system mebli pracowniczych i gabinetowych. Jego modernistyczny charakter podkreślony subtelną kolorystyką oraz kontrast z dekonstruktywistycznym frontem z żywicy poliestrowo – szklanej wpisują BRANDA we współczesny obraz nowoczesnego i funkcjonalnego biura.

Biurka gabinetowe

Blat biurka wykonany z płyty wiórowej laminowanej lub płyty fornirowanej naturalną okleiną – grubości 12i 25 mm. Nogi wykonane ze stali – malowanej proszkowo w kolorze białym lub antracytowym. Detalem jest przejście z boku nogi na jej górną część  - tworząc całość powodującą optyczne „pogrubienie”. Istnieje możliwość regulacji poziomowania do 15mm. W biurkach można zainstalować piórnik wraz z mediaportem oraz kanałem kablowym malowanym proszkowo.

Biurka pracownicze

Blat biurka wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej – grubości 12 i 25mm. Nogi wykonane ze stali malowanej proszkowo w kolorze białym i antracytowym. Istotnym detalem jest przejście z boku nogi na jej górną część – tworząc całość powodującą optyczne „pogrubienie”. Istnieje możliwość regulacji poziomowania do 15mm. W biurkach można zainstalować przelotki, kanał kablowy malowany proszkowo oraz blende podbiurkową. W biurkach typu „bench” oraz biurkach pomostowych typu  „bench” można zainstalować przegrodę nabiurkową z płyty laminowanej lub płyty tapicerowanej. W przegrodzie standardowo umieszczona jest szyna do mocowania akcesoriów biurowych.

Stoły

Blat stołu wykonany z płyty wiórowej laminowanej lub płyty fornirowanej naturalną okleiną grubości 12 i 25mm. Nogi wykonane ze stali malowanej proszkowo w kolorze białym lub antracytowym. Istnieje możliwość regulacji poziomowania do 15mm. W stole konferencyjnym można zainstalować piórnik wraz z mediaportem oraz kanałem kablowym malowanym proszkowo.

Komody podbiurkowe gabinetowe

Korpusy są wykonane z płyty wiórowej laminowanej lub płyty fornirowanej naturalną okleiną o grubości 12 i 18mm. Całość postawiona na stalowym cokole z profilu o przekroju 20 x 40mm, malowanym proszkowo. Możliwość regulacji poziomowania do 15mm. Wersja z dwiema szufladami otwieranym na PUSH-a. Front przesuwany w zależności od zastosowania z płyty laminowanej, z płyty fornirowanej naturalną okleiną lub z szyby lacobel w ramie aluminiowej. Pomiędzy korpusami wewnętrznymi miejsce na PC. Kontenerem może służyć jako noga biurka gabinetowego.

Komody wolnostojące 1OH, 2 OH, 3 OH, 4 OH

Korpusy zewnętrzne wykonane z płyty wiórowej laminowanej lub płyty fornirowanej naturalną okleiną o grubości 12mm. Charakterystyczne dla systemu boki wykonane z płyty wiórowej laminowanej lub fornirowanej naturalną okleiną o grubości 80mm. Korpus wewnętrzny wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18mm. Fronty otwierane i przesuwane w zależności od zastosowania z płyty laminowanej, z płyty fornirowanej naturalną okleiną lub z szyby lacobel w ramie aluminiowej Z11. Nowatorskim rozwiązaniem jest zastosowanie żywicy poliestrowo-szklanej do wykonania frontu przesuwnego. Występuje on w komodach wolnostojących 2 OH i 3 OH. Całość postawiona na stalowym cokole z profilu o przekroju 20 x 40mm malowanym proszkowo. Możliwość regulacji poziomowania do 15mm. Do otwierania frontów został zastosowany subtelny uchwyt  z aluminium anodowanego. Istnieje możliwość zainstalowania zamka. Do wszystkich komód wolnostojących istnieje możliwość zamontowania szuflady w każdej przestrzeni komodach bez frontów lub z frontem przesuwanym.

Szafy wiszące 10H

Korpusy zewnętrzne wykonane są z płyty wiórowej laminowanej lub z płyty fornirowanej naturalną okleiną o grubości 12mm. Charakterystyczne dla systemu boki wykonane z płyty wiórowej laminowanej lub fornirowanej naturalną okleiną o grubości 80mm. Korpus  wewnętrzny wykonany z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18mm. Fronty otwierane i przesuwane w zależności od zastosowania z płyty laminowanej, z płyty fornirowanej naturalną okleiną lub szyby lacobel w ramie aluminiowej.

Komody podbiurkowe dla dwóch biurek

Korpusy wykonane są z płyty wiórowej laminowanej o grubości 12 i 18mm. Całość postawiona na stalowym cokole z profilu o przekroju 20 x 40mm malowanym proszkowo. Możliwość regulacji poziomowania do 15mm. Wersja z czterema lub dwiema szufladami, odpowiednio po jednej lub dwie na stronę otwieranymi na PUSH-a. Front przesuwany w zależności od zastosowania z płyty laminowanej lub z szyby lacobel w ramie aluminiowej. Pomiędzy korpusami wewnętrznymi jest miejsce na PC. Komoda może służyć jako noga dwóch biurek.

Komody podbiurkowe

Korpusy wykonane są z płyty wiórowej o grubości12 i 18mm. Całość postawiona na stalowym cokole z profilu o przekroju 20x40mm malowanym proszkowo. Możliwość regulacji poziomowania do 15mm. Wersja z dwiema lub jedną szufladą otwieranymi na PUSH-a. Front przesuwny w zależności od zastosowania z płyty laminowanej lub szyby lacobel w ramie aluminiowej. Pomiędzy korpusami wewnętrznymi miejsce na PC. Kontenerem może służyć jako noga biurka.

Kontenerki podbiurkowe

Korpusy wykonane są z płyty wiórowej laminowanej oraz z płyty fornirowanej naturalną okleiną o grubości 12 i 18 mm. Całość postawiona na stalowym cokole z profilu o przekroju 20 x 40 mm malowanym proszkowo. Możliwość regulacji poziomowania do 15mm. Szuflady kontenera otwierane są dotykowe (blokada typu „PUSH”) z blokada jednoczesnego wysuwu i zamkiem na klucz. Kontenerem może służyć jako noga biurka.

Szafki na PC

Korpusy wykonane są z płyty wiórowej laminowanej o grubości 12 i 18mm. Całość postawiona jest na stalowym cokole z profilu o przekroju 20x40mm malowanym proszkowo. Możliwość regulacji poziomowania do 15mm.


LINO BIS - MARIO BIS

LINO BIS - MARIO BIS LINO BIS - MARIO BIS LINO BIS - MARIO BIS LINO BIS - MARIO BIS LINO BIS - MARIO BIS

System MARIO to tradycyjny w formie zestaw pracowniczy, który w pełni umożliwia wykorzystanie przestrzeni biurowej. Biurka w połączeniu z elementami narożnymi i przystawkami okrągłymi pozwalają na dodatkową rozbudowę już istniejących miejsc pracy.
biurka posiadają blaty o grubości 25 mm, montowane na podstawie płycinowej (MARIO) lub na podstawie metalowej (LINO BIS).
Metalowe stelaże biurek Lino Bis wyposażone są w pionowe i poziome kanały kablowe.


LINO bis

LINO bis LINO bis LINO bis LINO bis LINO bis LINO bis LINO bis LINO bis LINO bis

System LINO Bis to nowoczesny zestaw mebli biurowych. Posiada samonośne podstawy metalowe umożliwiające poprowadzenie sieci strukturalnej w nogach biurek i w specjalnych kanałach pod blatami.


PULSAR

PULSAR PULSAR PULSAR PULSAR PULSAR PULSAR PULSAR PULSAR PULSAR PULSAR PULSAR PULSAR

PULSAR zawiera takie rozwiązania jak:
    - regulowana wysokość wszystkich powierzchni roboczych,
      pełne prowadzenie sieci logicznych, zarówno w poziomie jak i w pionie,
    - możliwośc umieszczania w belkach biurek listew przyłączeniowych również do sieci elektrycznej,
    - możliwość zastosowania dźwiękochłonnych ekranów oddzielających, będących integralną częścią systemu,
    - recepcja będąca wzorniczo i konstrukcyjnie częścią systemu,
    - mnogość rozwiązań frontów szaf: tradycyjne, żaluzje, przesuwne, oraz możliwość ich kompilacji,
    - elastyczność rozbudowy stanowisk pracy o nadstawki, szafki, ścianki, oraz elementy zawieszane,
    - możliwość zastosowania trzech typów podstaw biurek w zależności od potrzeb funkcjonalnych i eststycznych przyszłych użytkowników.

Dużą zaletą jest tu możliwość pionowej rozbudowy stanowisk pracy o elemnty oddzielające oraz nadbiurkowe półki i szafki porządkujące przestrzeń roboczą


PULSAR bis

PULSAR bis PULSAR bis PULSAR bis PULSAR bis PULSAR bis

OFFICE

OFFICE OFFICE OFFICE OFFICE OFFICE

    - tradycyjne meble biurowe,
    - blaty biurek o grubości 25 mm(na życzenie nież 18m),
    - możliwość tworzenia zestawów biurek,
    - duża różnorodność form i kolorów,


OFFICE PLUS

OFFICE PLUS

Systemowe meble biurowe z pełnym okablowaniem


ML50

ML50 ML50 ML50 ML50 ML50 ML50 ML50 ML50

System ML50 to połączenie prostej, klasycznej formy z rozwiązaniami funkcjonalnymi pozwalającymi sprostać potrzebom organizacyjnym nowoczesnego biur. Blaty biurek o grubości 25mm wsparte są na lekkim metalowym stelażu i nogach kolumnowych o przekroju 50mm z regulacją wysokości w zakresie 68-82 cm. Istnieje możliwość zainstalowania poziomych i pionowych kanałów kablowych. Kontenery posiadają wkłady metalowe firmy Hettich.
Szafy posiadają cztery rodzaje frontów: tradycyjne-skrzydłowe, żaluzje, przesuwne, szkło w ramie aluminiowej oraz możliwość ich kompilacji. Fronty tradycyjne zaopatrzone są w zamki baskwilowe. Trzy możliwości posadowienia szaf: metalowy cokół, metalowe nóżki lub dolny wienic (każdy ma możliwość poziomowania).


KAN

KAN KAN KAN KAN KAN KAN KAN

CUBE

CUBE CUBE CUBE CUBE CUBE CUBE CUBE

BOX

BOX BOX BOX BOX BOX BOX BOX BOX

EVO

EVO EVO EVO EVO EVO EVO EVO EVO EVO EVO EVO EVO EVO EVO EVO EVO EVO EVO EVO EVO EVO EVO EVO EVO EVO EVO

Prosta konstrukcja, delikatny i lekki wygląd to nowy system mebli biurowych w ofercie firmy Mebelux. Elementy systemu umożliwiają montaż stanowisk pracy w dowolnych układach i kombinacjach. System półek i przegród wykonany jest z plexi białej, pomarańczowej i fluorescencyjnej pomarańczowej, co daje wrażenie wyraźnego podświetlenia miejsc obróbki mechanicznej bądź laserowej.

 

Dodatkowa opcja to plexi grawerowane wg wzoru proponowanego przez Mebelux lub przez klienta np. logo firmy.

 

Wszystkie elementy systemu Evo można dowolnie komponować z produktami unifikacyjnymi firmy Mebelux z zastosowaniem pełnej kolorystyki.

 

Blaty wykonane są z laminowanej, trudnopalnej płyty o zwiększonej wytrzymałości na ścieranie (gr. 18mm) wykańczane obrzeżem o grubości 2mm ABS. Mocowane są do metalowych stelaży, malowanych metodą elektrostatyczną przez co uzyskujemy wysokiej jakości powłokę lakierniczą.

 

Ścianki działowe wykonane z płyty wiórowej o konstrukcji umożliwiającej montaż pozostałych mebli systemu. Ścianki występują w dwóch wysokościach 108 cm i 154,3 cm i pozwalają na wykorzystanie ich do budowy prostych modułowych lad recepcyjnych.

Meble uzupełniające systemu mogą występować jako wolno stojące jak również montowane z innymi elementami Evo. Dodatki ozdobne to podświetlane plexi fluorescencyjne pełniące funkcję półek na CD i segregatory. Element charakterystyczny to szafki zawieszane na ścianki działowe z tapicerowaną częścią górną pełniącą funkcje siedziska.


PROFIL

PROFIL PROFIL PROFIL PROFIL


tel.
Warszawa
• (22) 669 19 71
• (22) 669 21 95
• (22) 659 91 74
Szczecin
• (91) 881 22 48
Współpraca
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.
Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie. X zamknij